Patronat tanayah czyta: „I tu jest bies pogrzebany” Kariny Bonowicz

Z przyjemnością ogłaszam, że mój blog objął patronatem medialnym książkę „I tu jest bies pogrzebany” Kariny Bonowicz, która będzie miała premierę 2 marca 2016 w wydawnictwie Czwarta Strona.

patronat

Edward to pisarz nieudacznik, który pisze romanse dla kur domowych i marzy o osobistej psychofance. Jego żona Maria panicznie boi się, że na starość nie będzie miał jej kto podać szklanki wody, nie mówiąc już o szklance, za pomocą której będzie mogła odrysować sobie brwi. Jej ojciec Eugeniusz to właściciel zakładu pogrzebowego, skarżący się, że przez kryzys w branży będzie musiał pochować sam siebie. Jego córka Nina nie tylko zna całą encyklopedię chorób, ale jest w stanie napisać ją od początku, co weryfikuje podczas codziennych wizyt u swojego lekarza Jakuba, niepamiętającego, kiedy ostatni raz spał, nie mówiąc już o tym, kiedy spał z kimkolwiek.

Cała piątka – chcąc nie chcąc – będzie musiała zacieśnić więzi, a wszystko przez kryzys w branży funeralnej…. Bo jak na złość, w całym mieście nikt nie chce umierać!

„I tu jest bies pogrzebany” to niezwykła, nieprzeciętna i zabawna opowieść, która porwie nawet największego malkontenta i sceptyka. Bo jak się czasami okazuje… wszystko co dobre zaczyna się w zakładzie pogrzebowym.

Liczę na przezabawną powieść pełną czarnego humoru 😀 ❤

Karina-Bonowicz_I-tu-jest-bies-pogrzebany-300-dpi-CMYK-337x535

http://czwartastrona.pl/ksiazki/i-tu-jest-bies-pogrzebany/

10 myśli w temacie “Patronat tanayah czyta: „I tu jest bies pogrzebany” Kariny Bonowicz

    • Pewnie, to zawsze miłe wyróżnienie 🙂 Choć wybieram tylko te, które mnie ujęły opisem lub książki autorów, których znam i cenię (vide: Mróz). Dziękuję za gratulacje 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s