W Walentynki – zakochaj się w czytaniu!

Moi drodzy! Od jakiegoś czasu jestem dumną (i w końcu aktywną) członkinią grupy Śląskich Blogerów Książkowych. Chcemy promować literaturę na Śląsku, więc piszemy o książkach, zapraszamy na spotkania autorskie, organizujemy konkursy z najlepszymi dla książkoholika nagrodami (czyli książkami), robimy wymianki książkowe… No właśnie – w Walentynki zapraszamy na randkę z książką. Śląscy Blogerzy Książkowi razem z księgarnią „Victoria” organizują wymianę książkową w Zabrzu, w Galerii na ulicy Wolności.

wymianaBędziecie mnie mogli spotkać przy stoisku w godzinach 11-13, ale zapraszam Was już na 9.00 🙂 Będą dodatkowe atrakcje, na przykład stoisko z książkowymi akcesoriami firmy Biały Mak, na widok których zadrży niejedno serce… A to jeszcze nie wszystko, bowiem szykujemy pewną niespodziankę 😀

Regulamin wymiany:
1) Wymianę książkową organizują Śląscy blogerzy książkowi we współpracy z Księgarnią „Victoria” w Zabrzu w dniu 14.02.2015 r.
2) Organizatorzy akcji w żaden sposób nie zarabiają na tej akcji oraz nie czerpią z niej żadnych innych profitów.
3) „Ile przynosisz tyle wynosisz” to główna zasada akcji.
4) Książki wymieniamy w dwóch kategoriach (ze względu na datę wydania książki): I kategoria to roczniki 2000 – 2007, II kategoria to roczniki 2008 do 2015.
5) Wymieniamy tylko beletrystykę dla dorosłych (ewentualnie dla starszej młodzieży). Nie przyjmujemy książek dla dzieci, podręczników, poradników, komiksów itp. Przyniesione książki powinny być w dobrym stanie.
6) Wymiana odbywa się „z ręki do ręki” – jeśli zainteresuje nas dana pozycja na stoliku z danej kategorii to wymieniamy ją na własne książki z tej samej kategorii (decyduje rok wydania).
7) Wraz z oddaniem książek na wymianę uczestnik traci do nich prawo i nie może domagać się ich zwrotu.
8) Wszystkie inne wątpliwości rozwieją blogerzy dyżurujący na stoisku.

Serdecznie zapraszam!

Reklamy

5 myśli w temacie “W Walentynki – zakochaj się w czytaniu!

      • Tez mam taka nadzieje. Moze wpadne kiedys na jakis zlot 😉 Albo ty wpadniesz, jak bedzie cos ciekawego w 3-city (a ja akurat bede mogla poleciec do kraju), to moglabys za jednym zamachem spotkac sie ze mna i Olga 🙂

        • Ech, Pomorze to znów dla mnie drugi koniec Polski (jechałam w tamtym roku pociągiem do Mielna – koło Koszalina – z 10 h w pociągu!), ale chciałabym kiedyś zwiedzić Gdańsk, może uda się to jakoś połączyć 🙂 A Olgę to z Anitą namawiamy, żeby wpadła na Warszawskie Targi Książki, to jest pośrodku kraju 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s